čtvrtek 30.11.2017

Hromaďák na longu byl poslední závod Světového poháru v LOB ve Finsku.

Kuba se neztratil ve startovním poli a dojel na slušném 23.místě

V celé serii vyhrál 3× Andrey Lamov (RUS) a 2× Tove Alexandersson (SWE)

Světový pohár v LOB - klasická trať (Ylläs, Finsko): ženy - 1. Alexandersson (SWE), 21. Šimková, muži - 1. Lamov (RUS), 23. Škoda, 28. Horvát, 30. Laciga.

úterý 28.11.2017

V úterý se jel middle a Kuba dojel na velice pěkném 14. místě  se ztrátou 3:29. Ještě v polovině závodu byl v top ten. Na stránkách závodu je možno se podívat na GPS tracking. Kubova slova po závodě “Jel jsem bez větších chyb, pouze bych našel jednu 10 sekundovou chybu a jedno malé zaváhání. Konec byl dost fyzicky náročný a měl jsem dost”

Světový pohár v LOB - middle (Ylläs, Finsko): ženy - 1. Alexandersson (SWE), 23. Šimková, muži - 1. Lamov (RUS), 14. Škoda, 23. Horvát, 26. Laciga.

pondělí 27.11.2017

V pondělí se konal sprint - Kuba jel výborně a skončil se ztrátou 1:15 na pěkné 21.místě

Světový pohár v LOB - sprint (Ylläs, Finsko): ženy - 1. Koskela (FIN), 21. Šimková, muži - 1. Lamov (RUS), 21. Škoda, 27. Horvát, 30. Laciga.

Kuba Škoda již zahájil sezónu LOB - První kolo Světového poháru se koná ve finském Ylläs. Této finské série SP se Český tým se účastní v omezeném složení.