Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/html/vlio.cz/public_html/www/mtbo2012/application/bootstrap.php on line 131
Opravdu velká sbírka fotek ze sprintu a middle vOtvíráku.
9.7. První fotky
První várka fotek od Hanky "Žáby" Doležalové.
8.7. - celkové pořadí
Každý správný etapový závod má i celkovou klasifikaci, takže tady jsou celkové výsledky čtyřdenních závodů.
8.7. - middle WRE
Závody jsou za námi. Děkujeme všem za účast a věříme, že se vám u nás líbilo, alespoň v jedné z etap :). Dnešní middle počítaný v elitě opět do WRE vyhráli Marika Hara (FIN - Koveee) a Honza mAk Svoboda (SNS). Ten tím zároveň vyhrál i nominační závod a vybojoval si místo na MS v Maďarsku. Nejlepší češkou v závodě žen byla Maruška Hrdinová a i pro ní tohle vítězství znamená jistotu cesty na MS. Jako obvykle na závěr kompletní Výsledky a Mezičasy.
7.7. - mistrovský den
Mistry ČR ve sprintu MTBO v kategorii Elite jsou pro rok 2012 Jiří Hradil (TZL) a Marika Hara (FIN - Koovee). Ve štafetách žen očekáváný souboj týmů SJI vs USK vyhrála letos Jihlava. Štafety mužů ovládla Tesla Brno, čímž pánové potvrdili roli největších favoritů závodu. Sprínt se jel také jako nominační závod pro MS - vyhrála ho Martina Tichovská, která jako nejlepší češka obsadila 6. místo. Mezi muži vyhrál již nominovaný Chláďa, a tak se kritérium neuplatňuje. Kompletní Výsledky a Mezičasy sprintu a Výsledky a Mezičasy štafet.
6.7. Etapa 2 - free order
Druhou etapu našich závodů předcházela bouřlivá noc, ale přes den už se počasí opět vrátilo k letním vedrům. V ženské elitě i tentokrát vyhrála zahraniční závodnice - Finka Susanna Laurila, druhá skončila Anna Füzy z Maďarska. Třetí a čtvrté místo zůstalo v ČR zásluhou Jihlavské dvojice - Renča Paulíčková (3) a Bára Chudíková(4). Mezi muži byla bedna pro změnu celá česká. Jarda Rygl všem ukázal, že free order je o zkušenostech a druhého Jirku Hradila porazil o téměř dvě minuty. Třetí místo pak obsadil Honza Svoboda. Zítra je na pořadu dne MČR ve sprintu, které se zároveň počítá i jako závod WRE. A odpoledne pak následuje MČR štafet. Nabitý den. Kompletní Výsledky a Mezičasy.
5.7. vOtvírák je za námi
První etapu vyhráli v elitních kategoriích zahraniční závodníci - Luca Dallavalle (ITA) a Michalea Gigon (AUT). Mužský závod byl velmi vyrovnaný, druhý Fin Saarela ztrail pouze 12 sekund, nejlepší z našich Mára Pospíšek na třetím místě ztrácel 21. Mezi ženami byla dnes z našich nejlepší pátá Renata Paulíčková. Ale všechno teprve začíná a uvidíme co přinese zítřejší free order. Kompletní Výsledky a Mezičasy.
4.7. - Startovky
Startovky jsou online.
2.7. - pokyny
Máme tu Pokyny ke stažení v PDF. Samozřejmě budou vyvěšeny i v centru závodů.
25.6. - cestou necestou, lesem nelesem...
Jelikož a protože by se při sprintu jen velmi obtížně hlídalo fikání mimo cesty, terén je příhodný a povolení jsou udělená, může se pri sobotním MČR ve sprintu jezdit na kole kdekoli. Tedy i mimo vyznačené cesty. Tudíž můžete na kole buď jet, nebo ho třeba tlačit. Nicméně, to že se někde jet může, ještě neznamená, že se to tam projet dá. A samozřejmě tato úprava pravidel platí jen a pouze pro sobotní MČR ve sprintu! Jinde se to bude hlídat a krutě diskat :)
18.6. - vypršel termín řádných přihlášek
V řádném termínu se přihlásilo 423 závodníků a závodnic z 10 zemí. Děkujeme za zájem a těšíme se na vás v Doksech.
5.6. - přehled volných míst
Stále tu ještě jsou nějaké volné pokoje:
  • 3 * 4-lůžkový
  • 2 * 5-lůžkový
  • 3 * 6-lůžkový
Platby za ubytování můžete posílat společně se startovným, pod stejným variabilním symbolem.
4.6. - dejte si věci do pořádku předem a ušetříte si čas...

... a nám samozřejmě taky :) Prezentace závodu bude rozdělena na dvě fronty.

Ty kluby, které budou mít startovné a ubytování kompletně uhrazeno (do pohledávky 0 Kč), si vyzvednou obálku s pokyny, startovkami, startovními čísly a statistikou úhrad bez jakékoli další agendy. Budou tedy vyřízeni nejdéle za pár vteřin.

Ty kluby, za kterými bude váznout nevyřízená pohledávka, si budou muset počkat, až se vyřeší všechny problémy těch, co budou stát před nimi.

Obnovené přehledy budeme publikovat přibližně za týden.

3.6. - seznam přihlášených
Prosím vás, abyste si zkontrolovali, zda seznam přihlášených odpovídá vašim potřebám a případně si obratem vyžádali opravu. Samozřejmě vám rádi vyhovíme.
31.5. - Ubytování aktualizováno
K dispozici je stále ještě 55 míst v pokojích:
  • 2*4-lůžkový = 8 osob
  • 5*5-lůžkový = 25 osob
  • 2*6-lůžkový = 12 osob
22.5. - ještě tři dny můžete využít zvýhodněné startovné
Ještě tři dny - do pátku 25.5. - je startovné na celé čtyřdenní jen 600 Kč. Neváhejte využít tuto možnost, zbyde vám 200 korun na pívo či jiné cukrovinky pro děti :)