1 | netřeba gest team | Mudrák Štěpán / Kettner Vojtěch | 95:53 | 2 | 104:26 | 2 | 200:19 | 0:00 |
2 | Jako za mlada team | Šnupárek Vašík / Kettner Lukáš | 100:10 | 3 | 105:13 | 3 | 205:23 | +5:04 |
3 | Dva Vocasi team | Hausenblas Šíma / Sýkora Vojta | 92:58 | 1 | 113:59 | 7 | 206:57 | +6:38 |
4 | V nohách mám už team | Landovský Jakub / Navrátil Šimon | 104:29 | 7 | 105:41 | 4 | 210:10 | +9:51 |
5 | Spermium Ratitae team | Melichar Vojtěch / Peterka Vojtěch | 100:23 | 4 | 110:43 | 6 | 211:06 | +10:47 |
6 | Happy sheep team | Illner Vojta / Veselý Kuba | 104:22 | 6 | 107:44 | 5 | 212:06 | +11:47 |
7 | Run to the hills team | Daniel Pek / Tomáš Křivda | 102:35 | 5 | 114:13 | 8 | 216:48 | +16:29 |
8 | strašáki bubáki team | Starý Ondra / Bendák Jan | 107:29 | 8 | 114:55 | 9 | 222:24 | +22:05 |
9 | Pohon Pomocí Zbo team | Semrád Ladislav / Jurica Jan | 120:53 | 13 | 102:03 | 1 | 222:56 | +22:37 |
10 | Sršáni na Ještěd team | Netuka Vojtěch / Gebrt Jan | 107:41 | 9 | 121:48 | 11 | 229:29 | +29:10 |
11 | V B?lgariya toi? team | Koštejn Vít / Filip Wolf | 120:50 | 12 | 116:08 | 10 | 236:58 | +36:39 |
12 | Borci Tretry team | Janáč Vašek / Vlášek Jakub | 119:57 | 10 | 142:10 | 16 | 262:07 | +61:48 |
13 | Malej a Chlupate team | Bechynský Lukáš / Klimenko Igor | 126:38 | 14 | 137:13 | 14 | 263:51 | +63:32 |
14 | Vrcholoví Klokan team | Svoboda Ondřej / Toužil Karel | 132:11 | 20 | 134:55 | 13 | 267:06 | +66:47 |
15 | S.Š.Doksy team | Synek Antonín / Šmol Marcel | 129:15 | 19 | 142:00 | 15 | 271:15 | +70:56 |
16 | Tomáš krouhá Zel team | Zelinka Jan / Deml Tomáš | 128:45 | 16 | 144:10 | 17 | 272:55 | +72:36 |
17 | HKNMPSM. team | Žabka Vratislav / Severýn Otto | 129:00 | 18 | 149:46 | 18 | 278:46 | +78:27 |
18 | Runners for loll team | Sokolářová Šárka / Frýba Dominik | 136:38 | 22 | 167:37 | 29 | 304:15 | +103:56 |
19 | Dolní Lhota Team team | Berger Tomáš / Bolková Petra | 154:27 | 27 | 155:42 | 23 | 310:09 | +109:50 |
20 | pestíky? team | Kavalír Jáchym / Machačová Michaela | 157:19 | 29 | 154:07 | 21 | 311:26 | +111:07 |
21 | Pusíčci22 team | Kopecká Anna / Chaloupská Bára | 159:32 | 30 | 153:09 | 19 | 312:41 | +112:22 |
22 | B.A.R.E.V.N.Í team | Budský Ondra / Šmol David | 150:03 | 24 | 165:50 | 28 | 315:53 | +115:34 |
23 | B.A.R.E.V.N.Á team | Synek Petr / Synek Antonín | 163:19 | 38 | 155:06 | 22 | 318:25 | +118:06 |
24 | Bábovky.tur team | Hudská Ludmila / Roškotová Lucie | 163:01 | 36 | 156:05 | 26 | 319:06 | +118:47 |
25 | Dvě Lemry team | Bechyňský Matouš / Jakubec Aleš | 160:36 | 34 | 167:54 | 30 | 328:30 | +128:11 |
26 | Čerstvé osmnáctk team | Šádková Martina / Myslivcová Markéta | 150:30 | 25 | 178:50 | 34 | 329:20 | +129:01 |
27 | Blondýnky z Prag team | Hrabánková Klárka / Slavíková Sísa | 159:38 | 31 | 174:10 | 32 | 333:48 | +133:29 |
28 | Ramcajs s Cipísk team | Kohout Ondřej / Kočí Jakub | 203:57 | 57 | 133:34 | 12 | 337:31 | +137:12 |
29 | Ještě o nás usly team | Šišková Vlaďka / Königová Jana | 164:59 | 39 | 178:53 | 35 | 343:52 | +143:33 |
30 | Male lesni tanec team | Vlachova Tereza / Bohacova Lucie | 165:20 | 40 | 180:48 | 37 | 346:08 | +145:49 |
31 | The lost handica team | Čábelková Jana / Stachoňová Barbara | 185:55 | 53 | 160:16 | 27 | 346:11 | +145:52 |
32 | {_rakev_} team | Bartaloš Tomáš / Bartalošová Jana | 182:57 | 50 | 178:48 | 33 | 361:45 | +161:26 |
33 | Kudy kam? team | Hrabánková Zuzka / Hrabánek David | 168:08 | 42 | 193:54 | 43 | 362:02 | +161:43 |
34 | Kulha a Fňukna team | Landovská Ivana / Kleinová Anna | 176:05 | 48 | 187:29 | 39 | 363:34 | +163:15 |
35 | Zmatení trubci team | Petr Ivo / Čenovský Vít | 184:00 | 51 | 180:04 | 36 | 364:04 | +163:45 |
36 | Dvojka z Prahy team | Fialová Kristýna / Fiala Zdeněk | 175:18 | 44 | 193:06 | 41 | 368:24 | +168:05 |
37 | Pražská dvojka team | Petrová Martina / Kopečný Mojmír | 175:20 | 45 | 193:07 | 42 | 368:27 | +168:08 |
38 | KRK - chodci team | Žáček Martin / Švihlová Kateřina | 175:37 | 46 | 193:02 | 40 | 368:39 | +168:20 |
39 | ajjaajty team | König Lukáš / Pátek Richard | 185:14 | 52 | 221:06 | 44 | 406:20 | +206:01 |
40 | B.A.R.E.V.N.Ý team | Pavlíková Markéta / Hájková Anna | 278:28 | 70 | 156:03 | 25 | 434:31 | +234:12 |
41 | Nachystejte uzen team | Fürstová Anna / Labská Karolína | 200:08 | 55 | 240:48 | 47 | 440:56 | +240:37 |
42 | QwertyLadies team | Kučerová Barbora / Nosková Zuzana | 201:20 | 56 | 245:21 | 48 | 446:41 | +246:22 |
43 | Jak Fredy Kvende team | Viková Vendula / Hladík František | 222:34 | 61 | 228:11 | 45 | 450:45 | +250:26 |
44 | Do KoPce ZaTRACE team | Matoušek Petr / Prouza Jaromír | 246:33 | 69 | 228:14 | 46 | 474:47 | +274:28 |
45 | Snail ladies team | Jágrová Vlasta / Csakvaryová Lenka | 245:48 | 68 | 247:56 | 49 | 493:44 | +293:25 |
46 | Prostenal Forte team | Skřiček Jiří / Šíma Michal | 243:52 | 67 | 285:38 | 52 | 529:30 | +329:11 |
47 | Plyšanda team team | Balcar Vít / Balcarová Kateřina | 323:44 | 72 | 281:06 | 51 | 604:50 | +404:31 |
48 | kulovíblesci team | Klečka Vít / Klečková Iva | 329:50 | 73 | 280:58 | 50 | 610:48 | +410:29 |
49 | Štaránovští team | Skříček Jiří / Fialová Petra | 335:26 | 74 | 286:44 | 53 | 622:10 | +421:51 |
50 | B.A.R.E.V.N.É team | Riby Rose / Dolejší Kateřina | 304:51 | 71 | 348:37 | 54 | 653:28 | +453:09 |
  |
| DOR Odrostenci team | Janda Pavel / Španěl Ondřej | disk | | 168:34 | 31 | | |
| PAT A MAT team | Dadakova Zuzana / Sogel Adam | 229:11 | 63 | nest. | | | |
| To je jedno team | Maděra Daniel / Buchar Ondřej | 127:36 | 15 | nest. | | | |
| Random orienteer team | Valach Marek / Ransdorf Jakub | 207:35 | 58 | disk | | | |
| Pájovy Patnáctky team | Odehnalová Klárka / Firešová Maky | 157:18 | 28 | disk | | | |
| Pan a paní Ňufíč team | Zavadilová Simona / Uhrovič Blahoslav | vzdal | | vzdal | | | |
| NA POHODU team | Procházková Irena / Šlechtová Martina | disk | | nest. | | | |
| Dědka s babkem team | Dědek Matěj / Dědková Teodora | disk | | 154:00 | 20 | | |
| Na plný pecky team | Hurych Jaroslav / Peteráč Ondřej | 160:20 | 33 | nest. | | | |
| Letos pěšky team | Klinkerová Tereza / Klinkerová Jitka | 225:03 | 62 | nest. | | | |
| Bílý dres team | Božovský Aleš / Nevřelová Pavlína | disk | | nest. | | | |
| Dream Team Aveng team | Bitnarová Nikola / Votočková Eliška | | | 186:45 | 38 | | |
| Chrastavský šlap team | Poláková Veronika / Polák Jaroslav | 167:32 | 41 | | | | |
| Mefikove team | Grus Jakub / Szenczi Gabriel | 241:06 | 66 | | | | |
| A&A company team | Würzová Anna / Pařízková Anežka | 229:44 | 64 | | | | |
| Frýdlantské stře team | Macháčková Michaela / Macháčková Barbora | | | 155:48 | 24 | | |
| Žemlíci z Kunic team | Žemla Tomáš / Žemlová Eva | 151:30 | 26 | | | | |
| Kobříkovi svěřen team | Svobodová Barbora / Duda Antonín | 220:40 | 59 | | | | |
| Turistky z Déček team | Waňková Dita / Pilná Libuše | 189:02 | 54 | | | | |
| Homolkovi team | Valeš Milan / Valeš Jiří | 144:11 | 23 | | | | |
| Kamenické rychlo team | Aschermannová Karolína / Kováříková Marie | 160:46 | 35 | | | | |
| Nespi, je to ruk team | Linková Alena / Balcarová Barbora | 232:42 | 65 | | | | |
| Šance nulový team | Waňková Martina / Matoušová Kateřina | 159:51 | 32 | | | | |
| Cvrček a Prcek team | Matouš Vojtěch / Matoušová Petra | 176:28 | 49 | | | | |
| SK LOB N Paka B team | Antošová Anna / Antoš Filip | 136:01 | 21 | | | | |
| Our Story team | Šklíbová Míša / Michek David | 174:02 | 43 | | | | |
| Hrobařky z Podža team | Kubátová Dana / Kubát Tomáš | disk | | | | | |
| Malíci team | Malý Aleš / Malá Věra | 128:55 | 17 | | | | |
| SK LOB Nová Paka team | Novák Jiří / Kubátová Zuzana | 120:36 | 11 | | | | |
| Lučanské střely team | Picková Helena / Picek Jan | 175:42 | 47 | | | | |
| Žeň kozu brázdou team | Drbohlav Tomáš / Cicvárek Jakub | disk | | | | | |
| Petrovix a Jendo team | Košek Jan / Melichar Petr | 163:18 | 37 | | | | |
| Nejhezčí holky z team | Koderičová Tereza / Šňupárková Anna | 220:45 | 60 | | | | |
| Mapy.cz 3 team | Peterová Jana / Peterová Věra | nest. | | nest. | | | |
| ŠnečiceSLP team | Koppová Ingrid / Chaloupkova Marie | nest. | | nest. | | | |
| The Asimuths team | Charvát Jiří / Trýzna Aleš | nest. | | nest. | | | |
| Bezejména 3 team | | nest. | | nest. | | | |
| Bezejména 3 team | | nest. | | nest. | | | |
| Jen co noha nohu team | Pilgr Bohuslav / Pešek Kamil | nest. | | nest. | | | |
| Že já nejela na team | Jansová Doubravka / Chaloupková Veronika | nest. | | nest. | | | |
| .onAona. team | Vítková Lucie / Zatloukal Patrik | nest. | | nest. | | | |
  |
  |
  |